עיצוב וחיטוב הגוף דרך פילאטיס


עיצוב וחיטוב הגוף דרך פילאטיס בסטודיו בי תנועה

עיצוב וחיטוב הגוף

פילאטיס היא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לחיזוק, עיצוב וחיטוב הגוף, הארכת השרירים, שיפור יציבה והצרת היקפים. מהר מאוד חשים ורואים את ההבדל. חיזוק שרירים חיצוניים ופנימיים גם יחד. חיטוב ועיצוב הגוף, הצרת היקפים ושיפור היציבה יגרמו לך להראות ולהרגיש נפלא.

עיצוב וחיטוב הגוף מורכב משני מרכיבים עיקריים

1.    הורדת כמות השומן בגוף: כאשר כמות השומן בגוף קטנה יחסית, עובי המעטה השומני שמכסה את השרירים דק יותר ולכן ניתן להבחין בצורה טובה יותר בקווי המתאר של השרירים. 2.    הגברת הטונוס השרירי: חיזוק השריר גורם להגברת הטונוס השרירי ובכך להיווצרות גוף מוצק יותר. חשוב להדגיש שאם יש מעטה שומני עבה שמכסה את  השרירים, זה לא משנה כמה חזקים יהיה השרירים, הגוף לא יהיה חטוב יותר. שאלות רבות  בנושא עיצוב וחיטוב הגוף מעידות על כך שאנשים רבים עדין לא יודעים מה הוא פילאטיס. אנשים רבים שואלים אם זה נכון שפילאטיס בונה שרירים, מעצב ומחטב את הגוף.  אחרים שואלים האם לא עדיף להתאמן בשיעורי אירובי ובחדר כושר, שם נראה כי מגיעים לתוצאות מהירות יותר..

איך בנוי השיעור וכיצד מגיעים לתוצאות מצוינות של עיצוב וחיטוב הגוף בפילאטיס?

עיצוב וחיטוב הגוף דרך פילאטיס, הינה מהירה במיוחד וגורמת ולמתאמן להתמיד ולהגיע לשיעורים משום שרואים תוצאות מהירות.  כדי להגיע לתוצאות מהירות בעיצוב וחיטוב הגוף דרך הפילאטיס, צריך לתרגל לפחות פעמיים בשבוע. השיעור מורכב מקבוצות קטנות המאפשרות לימוד עם יחס אישי, בקרה ויכולות התקדמות אישית עם המתאמן. בשיעורי פילאטיס מכשירים, מעצבים ומחטבים את הגוף מהר יותר מאשר באירובי או כל פעילות אחרת משום שעובדים על השרירים העמוקים של הגוף, מרגישים לאחר השיעור את השריר ממשיך לעבוד ולכן השריר ממשיך לשרוף אנרגיה (קלוריות) לעומת פעילות אירובית בה מרגישים את העבודה רק תוך כדי השיעור, בנוסף פעילות אירובית מאוד חשובה לפיתוח סיבולת לב ריאה.     אנחנו בסטודיו בי תנועה מזמינים אותך לשיעור נסיון ובנוסף בדקי  גם את המבצעים החמים שלנו

לפרטים נוספים צרו אתנו קשר בטלפון 03-5289393 או בטופס יצירת הקשר

יצירת קשר מהיר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

עקבו אחרינו בגוגל פלוס