פילאטיס לגברים


פילאטיס לגבריםגברים רבים לא מודעים לכך, אבל פילאטיס פותחה במקור כשיטה לטיפול בגברים על ידי ג'וזף פילאטיס שהיה ללא ספק גבר שבגברים. פילאטיס היה מתאגרף ומדריך היאבקות והגנה עצמית ואת הטכניקה פיתח בזמן מלחמת העולם הראשונה  כשהיה עצור במחנה ריכוז בריטי בלנקסטר. מיד לאחר סיום המלחמה אימן באמצעות השיטה שפיתח את השוטרים במשטרת המבורג עד שהחליט לעזוב את גרמניה  לארצות הברית בשנת 1923 עת התבקש להתחיל לאמן באמצעות השיטה את חיילי צבא גרמניה. למרות כל האמור לעיל ולמרות שגם בימינו אינספור ספורטאי עילית עושים בה שימוש, הרי שבישראל היא נחשבת משום מה לשיטה שמיועדת בעיקר עבור נשים.

מה הם היתרונות של פילאטיס עבור גברים?

בענפי ספורט שנחשבים גבריים כמו למשל הרמת משקולות או פיתוח הגוף פעמים רבות הגוף הופך לנוקשה ומאבד  מהגמישות ומהחיוניות שלו. שרירי הליבה מוזנחים, יכולת שיווי המשקל נפגעת ודפוסי התנועה הופכים לפחות יעילים עם הזמן. כיום המודעות לכך שחשוב לשלב תרגילי פילאטיס כחלק ממערך האימונים הולכת וצוברת תאוצה. כתוצאה מכך גברים רבים מתנסים בשיטה המרתקת הזו ומגלים קבוצות שלמות של שרירים שלא הפעילו מעולם.

החשיבות של פילאטיס עבור גברים

בעזרת הפילאטיס המתאמנים יכולים:
  • לשפר את גמישות המפרקים
  • לחזק את שרירי הגב והבטן
  • להשיג שליטה על התנועות  העדינות ביותר של הגוף
  • לדעת כיצד להפעיל באופן המוצלח ביותר את השרירים הפנימיים
  • ובאופן כללי להגיע לכדי איזון בין מערכות הגוף השונות ובין הגוף לנפש.רבים מהגברים שהתנסו בשיעורי פילאטיס מדווחים כי תוך שיעורים בודדים בלבד הם כבר חשו בשינוי משמעותי ביותר במודעות שלהם לגוף, ליציבה, לשרירים, לתנועה ועוד.

    אז איפה מתחילים?

בסטודיו Be – תנועה מעבירים המדריכים המקצועיים שיעורי פילאטיס מיוחדים לגברים בלבד. הסטודיו ממוקם בחולון במקום נעים ושקט ומאפשר לכל מתאמן ומתאמן ליהנות מיחס אישי ומהתאמה פרטנית של רמת הקושי. במידה ואתה מעוניין להתנסות בשיעור פילאטיס לגברים, לשפר את היציבה ואת שיווי המשקל שלך, לחזק את שרירי הליבה וליהנות מזרימת דם משופרת ומרעננות שכבר שכחת שקיימת,

אנחנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר באמצעות טופס יצירת קשר  מהיר באתר או פשוט להתקשר לטלפון 03-5289393.

יצירת קשר מהיר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

עקבו אחרינו בגוגל פלוס