פילטיס מכשירים – מכירים את עצמנו מחדש


פילטיס מכשירים בחולוןג'וזף פילאטיס שהמציא את השיטה בשנות העשרים של המאה הקודמת לא קרא לה על שמו כלל.השם נדבק עם השנים כאות תודה לשיטה שהכיר לעולם, אך שמה המקורי של שיטת האימונים נקראת: Contrology – ומשמעות שם זה ניתנת להבנה באופן מיידי – שיטה המסייעת להשגת שליטה על הגוף ועל הנפש כאחד – תוך כדי שמירה על דיוק וריכוז מרביים. השם אומנם התחלף עם הזמן, מאחר ואיננו מכירים מודעות על שיעורי Contrology בשום מקום, אך הבסיס הנכון נשמר וממשיך לאורך השנים. הבסיס נשען על שני כיוונים עיקריים: פילטיס מכשירים ופילטיס מזרן, כאשר המתאמן יכול להכיר את התחומים ולהחליט מה מתאים לו. הנה כמה מהיתרונות של פילטיס מכשירים שאולי תשמחו להכיר.

פילטיס מכשירים – מכירים את היתרונות

קבוצות קטנות יותר בפילטיס מזרן יכולים להיות שיעורים נהדרים וחווייתיים, אך הם נערכים בקבוצות יחסית גדולות. כל אחד ואחת יכולים לעצמם מזרן ולהצטרף לשיעור שנערך באולם. פילטיס מכשירים לעומת זאת נערך בקבוצות קטנות ואינטימיות יותר. מאחר וישנו צורך במכשירים לכל אחד מן המתאמנים, באופן טבעי כמות המשתתפים בכל שיעור קטנה יותר ולכן מאפשרת למדריך להקדיש תשומת לב רבה יותר לכל משתתף ולעבוד איתו לאורך ציר התקדמות.

חיטוב הגוף

פעמים רבות, מתאמנים אינם מעוניינים להפוך ל-Body Builders ובסך הכול מגיעים כדי לשנות את היציבה, לעבוד על המראה הכללי ולהוריד כמה קילוגרמים. בעזרת פילטיס מכשירים הגוף הופך להיות חטוב יותר, אך לא בהכרח ייבנה מראה שרירי ומנופח. מטרת הפילטיס היא הארכת השרירים הקיימים, חיטובם והפעלתם, כך שבכל אימון תעבדו על חלקים אחרים בעזרת המכשירים ותהפכו את המראה שלכם למראה שעליו תמיד חלמתם.

התאמה אישית

פילטיס מכשירים מאפשר לכל מתאמן לחוות את המכשיר בעוצמה ובצורה שיכולה להתאים לו. כך, יכול מתאמן להגיע אל המכשיר ולהחליט על אלו חלקים או שרירים הוא מעוניין להשקיע את העבודה הפעם. כל אחד מאיתנו מכיר את גופו ולכן ההחלטה יכולה להתאים אל הצרכים הספציפיים של כל מתאמן. ניתן לראות זאת במגוון הרחב של המתאמנים בשיטת פילטיס מכשירים: יוצאי שיקום, רקדנים, אתלטים מקצועיים וכמובן מתאמנים מהרמה הבסיסית ביותר – כל אחד יכול למצוא את עצמו על המכשיר ברמה שמותאמת עבורו.

חוויה הוליסטית

כבר מהאימון הראשון תוכלו להרגיש שמשהו משתנה אצלכם. הנשימות התכופות שמבצעים תוך כדי התרגיל, מתיחת השרירים והארכתם וכמובן היכולות המשתנות גורמות להרגשה גופנית אחרת לגמרי. מתאמני פילטיס מכשירים יכולים להעיד כי הם נכנסים לשיעור עם טרדות, לחץ ותחושות מתח בגוף ויוצאים עם ראש רגוע, נשימות בטוחות ומראה נפלא שמשתפר משיעור לשיעור ועם כל אימון של פילטיס מכשירים אותו תבצעו. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על פילטיס מכשירים ולהצטרף אלינו? חייגו עוד היום 03-5289393
יצירת קשר מהיר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

עקבו אחרינו בגוגל פלוס