שיעור פרטי פילאטיס


שיעור פילאטיס שיקומיהיתרונות של תרגול פילאטיס באופן קבוע כבר ידועים ומוכרים בקרב הציבור הרחב ולמעשה רבים נוהגים לתרגל מדי יום את  השיטה המודרנית בישראל כמו גם במדינות רבות בכל רחבי העולם. עם זאת, אורח החיים המודרני לא תמיד מאפשר לכל אחד להגיע באופן קבוע לשיעורים הקבוצתיים שמתקיימים בימים קבועים ובשעות קבועות. בסטודיו Be – תנועה מודעים היטב לבעייתיות הזו ולפיכך החלטנו להציע לקהל הרחב את האפשרות ליהנות גם משיעורי פילאטיס אישיים.

היתרונות של שיעורי פילאטיס אישיים

למרות שבאופן כללי אנחנו מעניקים לכל מתאמן ומתאמנת את היחס האישי ביותר גם במהלך השיעורים הקבוצתיים  שנערכים בקבוצות קטנות יחסית, הרי שמבחינת תשומת הלב אין באמת תחליף לשיעור פרטי שמתנהל במתכונת של אחד על אחד (יש לציין כי מתאמנים רבים משלבים בין השיעורים הקבוצתיים לשיעורים הפרטיים וכך נהנים מכל העולמות במקביל). בנוסף לכך בעזרת שיעור פרטי ניתן לטפל באמצעות פילאטיס שיקומי תוך התאמה מרבית בין סוגי התרגילים ורמת הקושי  של התרגילים השונים לבין היכולות והצרכים האישיים של המתאמן. במהלך השיעור הפרטי המאמן יכול לעקוב באופן שוטף    אחר ההתקדמות של המתאמן, לבצע שינויים בתכנית האימונים ולוודא שהתכנית מתקדמת באופן המוצלח ביותר, בדיוק כמו שרופא עוקב אחר היעילות של תרופה שניתנת לחולה ומבצע שינויים במינון בהתאם לצורך. שיעור פילאטיס פרטי מאפשר למתאמן לבחור את השעות המתאימות לו וכן לבחור בכל פעם ביום אחר שבו הוא מעוניין לקיים את השיעור. מדובר על הדרך המושלמת להימנע מביטול של שיעור המתאימה במיוחד לאנשים שעובדים במשמרות  או בשעות לא שגרתיות.

לסיכום

במידה ואתם לא מעוניינים לוותר על חוויית הפילאטיס אבל מתקשים להגיע לשיעורים בימים קבועים ובשעות קבועות,  במידה ואתם מעוניינים ליהנות מתשומת לב מרבית ובמידה ואתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של פילאטיס שיקומי, זה  הזמן לבחור באפשרות של שיעור פרטי פילאטיס.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באמצעות טופס יצירת קשר מהיר באתר או פשוט לחייג לטלפון מספר 03-5289393.

אצלנו תכירו את המדריכים המובילים בישראל ותיהנו מהציוד המתקדם ביותר והמקצועי ביותר בתחום.
יצירת קשר מהיר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

עקבו אחרינו בגוגל פלוס