גבר תעשה פילאטיס


האם גם בך חבוי רקדן שלא יצא לרחבה? האם הגוף שלך הוא ממלכה רחוקה ולא ידועה? רוצה להרגיש סוף סוף את הגוף שלך בכל רמ"ח אבריך? להיות בשליטה על המבצר בו מתנהלים חייך? פילאטיס זה המקום בשבילך.

לפתח מודעות ליציבה

פילאטיס עוזר לך להתמקד בשרירים שלא ידעת שקיימים. תרגילים רבים בפילאטיס עוסקים בעבודה על שרירי הליבה (core) - השרירים המחזיקים את הגוף שלנו ומאפשרים תנועה יציבה ומאוזנת. היציבה הנכונה אמנם מוטמעת בגופינו מלידה, אך הרגלים לא נכונים של תנועה ויציבה שצברנו בחיינו גרמו לטשטוש הידע המולד הזה וגברים רבים "שכחו" איך להחזיק את גופם נכון. תוצאה עגומה של חוסר המודעות הזו היא כאבי גב וכאבי ברכיים למיניהם וקושי בקיום פעילויות ספורט שונות כדוגמת אתלטיקה קלה. התרגילים שמספק לך פילאטיס יעזרו לך לחזק את שרירי הבטן, שרירי זוקף הגב ושרירי רצפת האגן. כל השרירים העמוקים האלו אשר ביום יום אנחנו בקושי יודעים על קיומם, הם השרירים שאחראים על היציבה והתנועה שלנו. חיזוק השרירים הללו יעשה פלאים ליציבה, יפיג כאבים ויסייע לנו בפעילויות ספורט אחרות. פילאטיס מהווה ספורט בסיסי לתמיכה בענפי ספורט אחרים.

עבודה על הגמישות

גברים רבים נוטים להזניח את גמישות איבריהם וכתוצאה מכך פעמים רבות השרירים שלהם קצרים יותר משריריהן של נשים במיוחד באזור הברכיים ומיתרי הברך. גמישות האיברים חיונית לתפקוד יעיל ומקסימלי של איברינו לא רק בספורט אלא גם בחיי היומיום. לאחר עבודה ממוקדת ושקדנית על הגמישות באמצעות תרגילי פילאטיס תגלה שתנועתיך ארוכות וקלות יותר בכל תחומי החיים, והבטחון הגופני הכללי שלך יעלה. אין תחושה מענגת כמו החיבור המושלם בין אדם לגופו- אדם שכל איבריו נענים לו ואינם מגבילים אותו. גמישות היא המפתח לתחושה זו.

שיפור שיווי המשקל

שיווי המשקל חיוני לתחושת הביטחון והיציבות שלנו בעולם. אמנם הוא טבוע בנו עמוק באזניים, אבל כל אחד מאיתנו מוצא את עצמו בסיטואציות של איבוד אוריינטציה ושיווי משקל. תרגול נכון של פילאטיס מסייע שלנו לשפר את המיומנות הזו. תרגילים לשיפור שיווי משקל נעזרים לרוב גם באביזרים מיוחדים המהווים משטחי תמיכה בלתי יציבים המגייסים את שרירי הליבה.

להיות במיעוט מגדרי

האם אתה חושש מלהיות הגבר היחיד בשיעור? אל חשש! אמנם סביר שתראה מסביבך יותר נשים מאשר גברים, אבל אין הדבר צריך להרתיע אותך- פילאטיס הוא ספורט לא מגדרי. הוא מתאים לשני המינים ומטרתו היא לחזק את היציבה, הגמישות ושיווי המשקל לרווחת האדם בחיי היומיום. ללא קשר למינו. למעשה- זהו ספורט שהומצא על ידי גבר ולכל אורך ההיסטוריה של הפילאטיס הדריכו והתאמנו בה גברים ונשים כאחד. והדבר הכי חשוב- פילאטיס מאפשר להשיג תוצאות ממוקדות המאפשרות תנועה מדויקת חזקה ועמוקה יותר בלי להשקיע מאמץ מיותר.
יצירת קשר מהיר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

הצטרפו אלינו בפייסבוק
עקבו אחרינו בגוגל פלוס